Serveri

Pašlaik aktīvie serveri

NosaukumsAdreseSpēlētāji
Poland [PL] Przemasss.com [Easy]178.217.185.2341
France [EU] HollisHost91.121.169.601
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1090
Poland KaM Remake Server Server unreachable88.199.87.40
China [CN] Chinese KaM Server223.93.163.850
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2460
United States Corvo Bianco107.175.36.500
Italy [EU] Kaer Morhen80.211.173.350
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.820
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.2360
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.830
Russia XEON-CPU-SERVER! Server unreachable95.31.33.590
Germany [DE] IchbinkeinRehs KaM Server37.120.190.2420
Netherlands [EU] SpecialAttack.net95.211.91.60
Netherlands [EU] Open KaM Server A Server unreachable95.211.118.350
Netherlands [EU] Open KaM Server B Server unreachable95.211.118.530
Russia [RU] non-steam.ru #1194.67.209.580
Russia [RU] Providec KaM Server79.111.13.1810
United States [US] Open KaM Server C Server unreachable23.95.191.1480
Vietnam [VI] CAN GIO GAMMING115.78.92.1950
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.60
France [FR] NEUB Server37.59.49.2050
Šis saraksts atsvaidzina automātiski ik pēc 30 sekundēm.

Serveri, kas liecina, serveris nav sasniedzams icon blakus IP adresi nevar meklējumus. Tas parasti nozīmē, ugunsmūri servera nav izveidota pareizi. Jums ir jānosūta portu (56789 pēc noklusējuma), izmantojot savu maršrutētāju ar datoru, kurā darbojas servera un ļauj serveri caur jebkuru ugunsmūri, kas darbojas jūsu datorā. Lai iegūtu plašāku informāciju un norādījumus, apmeklējiet portforward.com

Statistika pēdējo 24 stundu laikā

[Nav audekls atbalsta]

Dienā vidēji pēdējo 30 dienu laikā

[Nav audekls atbalsta]

Dienas vidējais pagājušajā gadā

[Nav audekls atbalsta]

Dienas vidējais pēdējo četru gadu laikā

[Nav audekls atbalsta]

Top 20 kartes pašreizējā atbrīvošanu

Šī funkcija ir izmantota dažu kartē autoru, lai padarītu viņu kartes šķiet vairāk populārs nekā tie patiesībā ir, nosūtot viltotas statistiku.

Pateicības: Grafiks tika izveidots, izmantojot RGraph. Servera karogi ir no famfamfam un IP uz valsti pārveidi izmanto bezmaksas IP uz valsti datubāzē Webnet77.