Serveri

Pašlaik aktīvie serveri

NosaukumsAdresespēlētāji
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.610
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1094
Russia [RU] non-steam.ru #1194.67.209.584
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2463
Netherlands [EU] SpecialAttack.net95.211.91.63
Poland [PL] BPGamers K&MR Server155.133.14.823
Russia Podus Server unreachable185.52.141.2442
China KaM Remake Server Server unreachable219.128.20.71
Hungary KaM Remake Server Server unreachable176.63.27.2551
Poland [PL] Nizgard91.189.136.71
Poland Lublin Server unreachable79.191.39.2300
Germany Official KaM Remake Server81.169.248.1010
United States Corvo Bianco107.175.36.500
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.820
Poland [PL] Przemasss.com [Easy]178.217.185.2340
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.2360
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.830
Germany [GER/EU] TDW Server176.96.139.1050
Germany [DE] IchbinkeinRehs KaM Server37.120.190.2420
Netherlands [EU] Open KaM Server A95.211.118.350
Netherlands [EU] Open KaM Server B95.211.118.530
Russia [RU/EU] KaM Server94.103.86.1880
Russia [RU] Providec KaM Server79.111.13.1810
United States [US] Open KaM Server C23.95.191.1480
France [FR] NEUB Server37.59.49.2050

Šis saraksts atsvaidzina automātiski ik pēc 30 sekundēm.

serveris nav sasniedzams

Servers which show the icon next to the IP address could not be queried. This usually means the firewall for the server is not set up correctly. You must forward the port (56789 by default) through your router to your computer running the server and allow the server through any firewalls running on your computer. For more information and instructions visit

portforward.com

Statistika pēdējo 24 stundu laikā

[Nav audekls atbalsta]

Dienā vidēji pēdējo 30 dienu laikā

[Nav audekls atbalsta]

Dienas vidējais pagājušajā gadā

[Nav audekls atbalsta]

Dienas vidējais pēdējo četru gadu laikā

[Nav audekls atbalsta]

Top 20 kartes pašreizējā atbrīvošanu

Šī funkcija ir izmantota dažu kartē autoru, lai padarītu viņu kartes šķiet vairāk populārs nekā tie patiesībā ir, nosūtot viltotas statistiku.

Pateicības: Grafiks tika izveidots, izmantojot RGraph. Servera karogi ir no famfamfam un IP uz valsti pārveidi izmanto bezmaksas IP uz valsti datubāzē Webnet77.