Serveri

Pašlaik aktīvie serveri

NosaukumsAdresespēlētāji
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.65
France [EU] NEUB Server51.210.127.405
Russia [RUS/EU] Shadow's [Normal]185.209.29.1995
Netherlands Official KaM Remake Server145.131.4.2482
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.832
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.821
Netherlands [EU] Open KaM Server B85.17.80.1051
Germany [GER] gig-gaming.de Fun144.76.75.1671
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1090
United States KaM Remake Server23.95.191.1480
United Kingdom RuKaMs163.172.218.530
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2460
China [CN] Chinese KaM Server B Server unreachable121.4.181.1780
United States Corvo Bianco Server unreachable107.175.36.500
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.2360
Netherlands [EU] T91.nl Server A85.144.224.2140
Netherlands [EU] T91.nl Server B85.144.224.2140
France [EU] Halls of Valhalla 5.135.163.30
Brazil [BR] Funny Server - Tupiniquins 😀189.46.144.540
United States [BR] Pomerode KaM Remake Server168.138.141.540
Czech Republic [CZ] kolaCZek's Server185.8.165.870
Germany [DE] IchbinkeinRehs KaM Server37.120.190.2420
Netherlands [EU] SpecialAttack.net145.131.4.1000
Poland [PL] BPGamers K&MR Server155.133.14.820
Russia [RU] Providec KaM Server195.16.116.930
Russia [RUS/EU] XEON-CPU-Server95.31.33.590
Russia [RUS/EU] Shadow's [Hard]185.209.29.1990
Russia [RUS/EU] Shadow's [Peaceful]185.209.29.1990

Šis saraksts atsvaidzina automātiski ik pēc 30 sekundēm.

serveris nav sasniedzams

Servers which show the icon next to the IP address could not be queried. This usually means the firewall for the server is not set up correctly. You must forward the port (56789 by default) through your router to your computer running the server and allow the server through any firewalls running on your computer. For more information and instructions visit

portforward.com

Statistika pēdējo 24 stundu laikā

[Nav audekls atbalsta]

Dienā vidēji pēdējo 30 dienu laikā

[Nav audekls atbalsta]

Dienas vidējais pagājušajā gadā

[Nav audekls atbalsta]

Dienas vidējais pēdējo četru gadu laikā

[Nav audekls atbalsta]

Top 20 kartes pašreizējā atbrīvošanu

Šī funkcija ir izmantota dažu kartē autoru, lai padarītu viņu kartes šķiet vairāk populārs nekā tie patiesībā ir, nosūtot viltotas statistiku.

Pateicības: Grafiks tika izveidots, izmantojot RGraph. Servera karogi ir no famfamfam un IP uz valsti pārveidi izmanto bezmaksas IP uz valsti datubāzē Webnet77.