Serveri

Pašlaik aktīvie serveri

NosaukumsAdresespēlētāji
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.620
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.8216
Russia [RUS] Shadow's [Hard]185.209.29.19910
France [EU] Shadow's [Hard]5.39.47.298
Netherlands Official KaM Remake Server145.131.4.2484
Hungary Ricsike134.255.80.1882
France [EU] NEUB Server51.210.127.402
Netherlands [EU] T91.nl Server B85.144.224.2141
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1090
Poland KaM Remake Server Server unreachable46.215.136.830
United States KaM Remake Server23.95.191.1480
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2460
United States Corvo Bianco Server unreachable107.175.36.500
France [PL] Przemasss.com AntyDoS54.36.174.1260
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.2360
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.830
Netherlands [EU] T91.nl Server A85.144.224.2140
Brazil [BR] Low Ping-South America200.158.43.310
France [EU] Halls of Valhalla 5.135.163.30
France [EU] Shadow's [Normal]5.39.47.290
France [EU] Shadow's [Peaceful]5.39.47.290
United States [BR] Pomerode KaM Remake Server168.138.141.540
Costa Rica [BR]FOREVER-KAM-OPEN POLI179.51.158.450
Czech Republic [CZ] kolaCZek's Server185.8.165.870
Germany [DE] IchbinkeinRehs KaM Server37.120.190.2420
Netherlands [EU] Open KaM Server A Server unreachable85.17.80.1030
Netherlands [EU] Open KaM Server B Server unreachable85.17.80.1050
Poland [PL] BPGamers K&MR Server155.133.14.820
Russia [RU] Providec KaM Server195.16.116.930
Russia [RUS/EU] XEON-CPU-Server Server unreachable95.31.33.590
Germany [GER] gig-gaming.de Fun144.76.75.1670
Russia [RUS] Shadow's [Normal]185.209.29.1990
Russia [RUS] Shadow's [Peaceful]185.209.29.1990

Šis saraksts atsvaidzina automātiski ik pēc 30 sekundēm.

serveris nav sasniedzams

Servers which show the icon next to the IP address could not be queried. This usually means the firewall for the server is not set up correctly. You must forward the port (56789 by default) through your router to your computer running the server and allow the server through any firewalls running on your computer. For more information and instructions visit

portforward.com

Statistika pēdējo 24 stundu laikā

[Nav audekls atbalsta]

Dienā vidēji pēdējo 30 dienu laikā

[Nav audekls atbalsta]

Dienas vidējais pagājušajā gadā

[Nav audekls atbalsta]

Dienas vidējais pēdējo četru gadu laikā

[Nav audekls atbalsta]

Top 20 kartes pašreizējā atbrīvošanu

Šī funkcija ir izmantota dažu kartē autoru, lai padarītu viņu kartes šķiet vairāk populārs nekā tie patiesībā ir, nosūtot viltotas statistiku.

Pateicības: Grafiks tika izveidots, izmantojot RGraph. Servera karogi ir no famfamfam un IP uz valsti pārveidi izmanto bezmaksas IP uz valsti datubāzē Webnet77.