Palvelimet

Tällä hetkellä aktiivinen palvelimet

NimiOsoitepelaajat
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.617
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.8215
France [EU] Shadow's [Hard]5.39.47.297
France [EU] Halls of Valhalla 5.135.163.35
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1094
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.833
Netherlands [EU] T91.nl Server B85.144.224.2143
Hungary Ricsike134.255.80.1882
France [EU] Shadow's [Normal]5.39.47.292
Russia [RUS] Shadow's [Normal]185.209.29.1992
Russia [RUS] Shadow's [Peaceful]185.209.29.1992
France [EU] NEUB Server51.210.127.402
Germany [DE] IchbinkeinRehs KaM Server37.120.190.2421
United States KaM Remake Server23.95.191.1480
Netherlands Official KaM Remake Server145.131.4.2480
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2460
United States Corvo Bianco Server unreachable107.175.36.500
France [PL] Przemasss.com AntyDoS54.36.174.1260
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.2360
Netherlands [EU] T91.nl Server A85.144.224.2140
Brazil [BR] Low Ping-South America200.158.43.310
France [EU] Shadow's [Peaceful]5.39.47.290
United States [BR] Pomerode KaM Remake Server168.138.141.540
Costa Rica [BR]FOREVER-KAM-OPEN POLI179.51.158.450
Czech Republic [CZ] kolaCZek's Server185.8.165.870
Netherlands [EU] Open KaM Server A Server unreachable85.17.80.1030
Netherlands [EU] Open KaM Server B Server unreachable85.17.80.1050
Poland [PL] BPGamers K&MR Server155.133.14.820
Russia [RU] Providec KaM Server195.16.116.930
Russia [RUS/EU] XEON-CPU-Server Server unreachable95.31.33.590
Germany [GER] gig-gaming.de Fun144.76.75.1670
Russia [RUS] Shadow's [Hard]185.209.29.1990

Tämä luettelo päivittyy automaattisesti 30 sekunnin välein.

palvelimen saavuttamaton

Servers which show the icon next to the IP address could not be queried. This usually means the firewall for the server is not set up correctly. You must forward the port (56789 by default) through your router to your computer running the server and allow the server through any firewalls running on your computer. For more information and instructions visit

portforward.com

Tilastot viimeisen 24 tunnin

[Ei kangas tuki]

Päivittäinen keskiarvo viimeisten 30 päivän aikana

[Ei kangas tuki]

Päivittäin keskimäärin kuluneesta vuodesta

[Ei kangas tuki]

Päivittäinen keskiarvo viimeiset neljä vuotta

[Ei kangas tuki]

Top 20 kartat nykyisessä julkaisu

Tätä ominaisuutta on hyödynnetty tiettyjen kartalla kirjoittajat tekemään karttoja näyttävät suositumpia kuin ne todellisuudessa ovat lähettämällä väärennettyjä tilastoja. Joten valitettavasti olemme joutuneet poistaa tämän ominaisuuden.

Kiitokset: Kaavio luotiin käyttäen RGraph. Palvelin liput ovat famfamfam ja IP maahan muuntaminen käyttää vapaasti IP Maa tietokantaan Webnet77.