Palvelimet

Tällä hetkellä aktiivinen palvelimet

NimiOsoitepelaajat
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.8313
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.69
Netherlands Official KaM Remake Server145.131.4.2488
United Kingdom RuKaMs163.172.218.532
Netherlands [EU] SpecialAttack.net145.131.4.1002
Russia KaM Remake nomi Server unreachable81.23.175.1871
United Kingdom KaM Remake Server Server unreachable86.26.232.191
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2461
Germany [GER] gig-gaming.de Fun144.76.75.1671
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1090
United States KaM Remake Server Server unreachable23.95.191.1480
United States Corvo Bianco Server unreachable107.175.36.500
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.820
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.2360
Netherlands [EU] T91.nl Server A85.144.224.2140
Netherlands [EU] T91.nl Server B85.144.224.2140
France [EU] Halls of Valhalla 5.135.163.30
United States [BR] Pomerode KaM Remake Server168.138.141.540
Czech Republic [CZ] kolaCZek's Server185.8.165.870
Germany [DE] IchbinkeinRehs KaM Server37.120.190.2420
Netherlands [EU] Open KaM Server A85.17.80.1030
Netherlands [EU] Open KaM Server B Server unreachable85.17.80.1050
Poland [PL] BPGamers K&MR Server155.133.14.820
Russia [RU] Providec KaM Server195.16.116.930
Poland [EU] [Noobs] Server unreachable193.107.91.170
France [EU] NEUB Server51.210.127.400
Russia [RUS/EU] Shadow's [Hard]185.209.29.1990
Russia [RUS/EU] Shadow's [Peaceful]185.209.29.1990
Russia [RUS/EU] Shadow's [Normal]185.209.29.1990

Tämä luettelo päivittyy automaattisesti 30 sekunnin välein.

palvelimen saavuttamaton

Servers which show the icon next to the IP address could not be queried. This usually means the firewall for the server is not set up correctly. You must forward the port (56789 by default) through your router to your computer running the server and allow the server through any firewalls running on your computer. For more information and instructions visit

portforward.com

Tilastot viimeisen 24 tunnin

[Ei kangas tuki]

Päivittäinen keskiarvo viimeisten 30 päivän aikana

[Ei kangas tuki]

Päivittäin keskimäärin kuluneesta vuodesta

[Ei kangas tuki]

Päivittäinen keskiarvo viimeiset neljä vuotta

[Ei kangas tuki]

Top 20 kartat nykyisessä julkaisu

Tätä ominaisuutta on hyödynnetty tiettyjen kartalla kirjoittajat tekemään karttoja näyttävät suositumpia kuin ne todellisuudessa ovat lähettämällä väärennettyjä tilastoja. Joten valitettavasti olemme joutuneet poistaa tämän ominaisuuden.

Kiitokset: Kaavio luotiin käyttäen RGraph. Palvelin liput ovat famfamfam ja IP maahan muuntaminen käyttää vapaasti IP Maa tietokantaan Webnet77.