Palvelimet

Tällä hetkellä aktiivinen palvelimet

NimiOsoitepelaajat
Germany Official KaM Remake Server81.169.248.1016
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2464
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.63
Germany [Europe] KaM Server85.214.26.1711
Poland [PL] Nizgard91.189.136.71
Germany [GER/EU] TDW Server176.96.139.1051
Russia [RU] non-steam.ru #1194.67.209.581
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1090
Netherlands KaM Remake Fun Server Server unreachable92.110.5.900
United States Corvo Bianco107.175.36.500
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.820
Poland [PL] Przemasss.com [Easy]178.217.185.2340
Poland [PL] Przemasss.com [Hard] Server unreachable185.38.248.2360
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.830
France [EU] HollisHost91.121.169.600
Germany [DE] IchbinkeinRehs KaM Server37.120.190.2420
Netherlands [EU] SpecialAttack.net95.211.91.60
Netherlands [EU] Open KaM Server B85.17.80.1050
Poland [PL] BPGamers K&MR Server155.133.14.820
Russia [RU] Providec KaM Server79.111.13.1810
France [FR] NEUB Server37.59.49.2050
Russia [RUS/EU] Shadow's [Hard]94.103.86.1880
Russia [RUS/EU] Shadow's [Peaceful]94.103.86.1880
Russia [RUS/EU] Shadow's [Normal]94.103.86.1880

Tämä luettelo päivittyy automaattisesti 30 sekunnin välein.

palvelimen saavuttamaton

Servers which show the icon next to the IP address could not be queried. This usually means the firewall for the server is not set up correctly. You must forward the port (56789 by default) through your router to your computer running the server and allow the server through any firewalls running on your computer. For more information and instructions visit

portforward.com

Tilastot viimeisen 24 tunnin

[Ei kangas tuki]

Päivittäinen keskiarvo viimeisten 30 päivän aikana

[Ei kangas tuki]

Päivittäin keskimäärin kuluneesta vuodesta

[Ei kangas tuki]

Päivittäinen keskiarvo viimeiset neljä vuotta

[Ei kangas tuki]

Top 20 kartat nykyisessä julkaisu

Tätä ominaisuutta on hyödynnetty tiettyjen kartalla kirjoittajat tekemään karttoja näyttävät suositumpia kuin ne todellisuudessa ovat lähettämällä väärennettyjä tilastoja. Joten valitettavasti olemme joutuneet poistaa tämän ominaisuuden.

Kiitokset: Kaavio luotiin käyttäen RGraph. Palvelin liput ovat famfamfam ja IP maahan muuntaminen käyttää vapaasti IP Maa tietokantaan Webnet77.