Palvelimet

Tällä hetkellä aktiivinen palvelimet

NimiOsoitepelaajat
Netherlands [EU] SpecialAttack.net145.131.4.10013
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.612
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.2369
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.838
Netherlands 2 vs 2 Join now!!! speed 3x145.90.71.1875
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2465
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1094
Russia [RUS/EU] Shadow's [Hard]185.209.29.1994
Poland cRe Server unreachable31.0.25.1052
Netherlands [EU] T91.nl Server A85.144.159.1882
France [EU] Halls of Valhalla 5.135.163.32
Czech Republic KaM Remake Server Server unreachable185.194.47.1191
Czech Republic [CZ] kolaCZek's Server185.8.165.871
Netherlands [EU] Open KaM Server A85.17.80.1031
Poland [PL] BPGamers K&MR Server155.133.14.821
Netherlands Official KaM Remake Server145.131.4.2480
United Kingdom RuKaMs163.172.218.530
United States Corvo Bianco107.175.36.500
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.820
Netherlands [EU] T91.nl Server B85.144.159.1880
Germany [RU]VEGARUSMERCHANTS217.79.189.2220
United States [BR] Pomerode KaM Remake Server168.138.141.540
Germany [DE] IchbinkeinRehs KaM Server37.120.190.2420
Netherlands [EU] Open KaM Server B Server unreachable85.17.80.1050
Russia [RU] Providec KaM Server79.111.13.1810
Poland [EU] [Noobs] Server unreachable193.107.91.170
France [EU] NEUB Server51.210.127.400
Russia [RUS/EU] Shadow's [Peaceful]185.209.29.1990
Russia [RUS/EU] Shadow's [Normal]185.209.29.1990

Tämä luettelo päivittyy automaattisesti 30 sekunnin välein.

palvelimen saavuttamaton

Servers which show the icon next to the IP address could not be queried. This usually means the firewall for the server is not set up correctly. You must forward the port (56789 by default) through your router to your computer running the server and allow the server through any firewalls running on your computer. For more information and instructions visit

portforward.com

Tilastot viimeisen 24 tunnin

[Ei kangas tuki]

Päivittäinen keskiarvo viimeisten 30 päivän aikana

[Ei kangas tuki]

Päivittäin keskimäärin kuluneesta vuodesta

[Ei kangas tuki]

Päivittäinen keskiarvo viimeiset neljä vuotta

[Ei kangas tuki]

Top 20 kartat nykyisessä julkaisu

Tätä ominaisuutta on hyödynnetty tiettyjen kartalla kirjoittajat tekemään karttoja näyttävät suositumpia kuin ne todellisuudessa ovat lähettämällä väärennettyjä tilastoja. Joten valitettavasti olemme joutuneet poistaa tämän ominaisuuden.

Kiitokset: Kaavio luotiin käyttäen RGraph. Palvelin liput ovat famfamfam ja IP maahan muuntaminen käyttää vapaasti IP Maa tietokantaan Webnet77.