Palvelimet

Tällä hetkellä aktiivinen palvelimet

NimiOsoitepelaajat
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2465
Netherlands Official KaM Remake Server145.131.4.2482
United States KaM Remake Server23.95.191.1481
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.61
Germany ![CZ]FlashRP na topu159.69.140.1210
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1090
Russia KaM Remake Server Server unreachable83.246.244.1690
United States Corvo Bianco107.175.36.500
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.820
France [PL] Przemasss.com AntyDoS54.36.174.1260
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.2360
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.830
France [EU] Halls of Valhalla 5.135.163.30
France [EU] Shadow's [Hard]5.39.47.290
France [EU] Shadow's [Normal]5.39.47.290
France [EU] Shadow's [Peaceful]5.39.47.290
United States [BR] Pomerode KaM Remake Server168.138.141.540
Costa Rica [BR]FOREVER-KAM-OPEN POLI179.51.158.450
Czech Republic [CZ] kolaCZek's Server185.8.165.870
Germany [DE] IchbinkeinRehs KaM Server37.120.190.2420
Poland [PL] BPGamers K&MR Server155.133.14.820
Germany [GER] gig-gaming.de Fun144.76.75.1670
Russia [RUS] Shadow's [Hard]185.209.29.1990
Russia [RUS] Shadow's [Normal]185.209.29.1990
Russia [RUS] Shadow's [Peaceful]185.209.29.1990
France [EU] NEUB Server79.137.1.1920

Tämä luettelo päivittyy automaattisesti 30 sekunnin välein.

palvelimen saavuttamaton

Servers which show the icon next to the IP address could not be queried. This usually means the firewall for the server is not set up correctly. You must forward the port (56789 by default) through your router to your computer running the server and allow the server through any firewalls running on your computer. For more information and instructions visit

portforward.com

Tilastot viimeisen 24 tunnin

[Ei kangas tuki]

Päivittäinen keskiarvo viimeisten 30 päivän aikana

[Ei kangas tuki]

Päivittäin keskimäärin kuluneesta vuodesta

[Ei kangas tuki]

Päivittäinen keskiarvo viimeiset neljä vuotta

[Ei kangas tuki]

Top 20 kartat nykyisessä julkaisu

Tätä ominaisuutta on hyödynnetty tiettyjen kartalla kirjoittajat tekemään karttoja näyttävät suositumpia kuin ne todellisuudessa ovat lähettämällä väärennettyjä tilastoja. Joten valitettavasti olemme joutuneet poistaa tämän ominaisuuden.

Kiitokset: Kaavio luotiin käyttäen RGraph. Palvelin liput ovat famfamfam ja IP maahan muuntaminen käyttää vapaasti IP Maa tietokantaan Webnet77.