Servere

Nåværende aktive servere

NavnAdressespillere
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2466
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.821
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.61
Germany ![CZ]FlashRP na topu159.69.140.1210
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1090
Russia KaM Remake Server Server unreachable83.246.244.1690
United States KaM Remake Server23.95.191.1480
Netherlands Official KaM Remake Server145.131.4.2480
United States Corvo Bianco107.175.36.500
France [PL] Przemasss.com AntyDoS54.36.174.1260
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.2360
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.830
France [EU] Halls of Valhalla 5.135.163.30
France [EU] Shadow's [Hard]5.39.47.290
France [EU] Shadow's [Normal]5.39.47.290
France [EU] Shadow's [Peaceful]5.39.47.290
United States [BR] Pomerode KaM Remake Server168.138.141.540
Costa Rica [BR]FOREVER-KAM-OPEN POLI179.51.158.450
Czech Republic [CZ] kolaCZek's Server185.8.165.870
Germany [DE] IchbinkeinRehs KaM Server37.120.190.2420
Poland [PL] BPGamers K&MR Server155.133.14.820
Germany [GER] gig-gaming.de Fun144.76.75.1670
Russia [RUS] Shadow's [Hard]185.209.29.1990
Russia [RUS] Shadow's [Normal]185.209.29.1990
Russia [RUS] Shadow's [Peaceful]185.209.29.1990
France [EU] NEUB Server79.137.1.1920

Denne listen oppdateres automatisk hvert 30. sekund.

Server ikke nås

Servers which show the icon next to the IP address could not be queried. This usually means the firewall for the server is not set up correctly. You must forward the port (56789 by default) through your router to your computer running the server and allow the server through any firewalls running on your computer. For more information and instructions visit

portforward.com

Statistikk for de siste 24 timene

[No lerret støtte]

Daglig gjennomsnitt for de siste 30 dagene

[No lerret støtte]

Daglig gjennomsnitt for året som gikk

[No lerret støtte]

Daglig gjennomsnitt for de fire siste årene

[No lerret støtte]

De 20 mest populære kartene i den gjeldende utgaven

Denne funksjonen har blitt utnyttet av enkelte kartmakere for å få kartene sine til å virke mer populære enn de faktisk er ved å sende falsk statistikk. Så dessverre har vi blitt tvunget til å deaktivere denne funksjonen.

Takksigelser: Grafen ble opprettet ved hjelp av RGraph. Serverflaggene er fra famfamfam og IP-til-land-konverteringa kommer fra gratistjenesten IP-til-land-databasen (IP to Country database) av Webnet77.