Servere

Nåværende aktive servere

NavnAdressespillere
Germany [GER] gig-gaming.de Fun144.76.75.1676
France [EU] NEUB Server51.210.127.403
Russia [RUS/EU] Shadow's [Normal]185.209.29.1993
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.832
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.62
Poland KaM Remake Server Server unreachable176.112.74.141
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.821
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.2361
Netherlands [EU] Open KaM Server B85.17.80.1051
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1090
United States KaM Remake Server23.95.191.1480
Netherlands Official KaM Remake Server145.131.4.2480
United Kingdom RuKaMs163.172.218.530
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2460
United States Corvo Bianco Server unreachable107.175.36.500
Netherlands [EU] T91.nl Server A85.144.224.2140
Netherlands [EU] T91.nl Server B85.144.224.2140
France [EU] Halls of Valhalla 5.135.163.30
Brazil [BR] Funny Server - Tupiniquins 😀189.46.144.540
United States [BR] Pomerode KaM Remake Server168.138.141.540
Czech Republic [CZ] kolaCZek's Server185.8.165.870
Germany [DE] IchbinkeinRehs KaM Server37.120.190.2420
Netherlands [EU] SpecialAttack.net145.131.4.1000
Poland [PL] BPGamers K&MR Server155.133.14.820
Russia [RU] Providec KaM Server195.16.116.930
Russia [RUS/EU] XEON-CPU-Server95.31.33.590
Russia [RUS/EU] Shadow's [Hard]185.209.29.1990
Russia [RUS/EU] Shadow's [Peaceful]185.209.29.1990

Denne listen oppdateres automatisk hvert 30. sekund.

Server ikke nås

Servers which show the icon next to the IP address could not be queried. This usually means the firewall for the server is not set up correctly. You must forward the port (56789 by default) through your router to your computer running the server and allow the server through any firewalls running on your computer. For more information and instructions visit

portforward.com

Statistikk for de siste 24 timene

[No lerret støtte]

Daglig gjennomsnitt for de siste 30 dagene

[No lerret støtte]

Daglig gjennomsnitt for året som gikk

[No lerret støtte]

Daglig gjennomsnitt for de fire siste årene

[No lerret støtte]

De 20 mest populære kartene i den gjeldende utgaven

Denne funksjonen har blitt utnyttet av enkelte kartmakere for å få kartene sine til å virke mer populære enn de faktisk er ved å sende falsk statistikk. Så dessverre har vi blitt tvunget til å deaktivere denne funksjonen.

Takksigelser: Grafen ble opprettet ved hjelp av RGraph. Serverflaggene er fra famfamfam og IP-til-land-konverteringa kommer fra gratistjenesten IP-til-land-databasen (IP to Country database) av Webnet77.