Servere

Nåværende aktive servere

NavnAdressespillere
France [EU] HollisHost91.121.169.6011
Germany Official KaM Remake Server81.169.248.1018
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.68
Netherlands [EU] SpecialAttack.net95.211.91.63
Poland [PL] Nizgard91.189.136.72
Poland [PL] BPGamers K&MR Server155.133.14.822
Russia [RUS/EU] Shadow's [Hard]94.103.86.1881
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1090
Netherlands KaM Remake Fun Server80.56.226.2030
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2460
United States Corvo Bianco107.175.36.500
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.820
Poland [PL] Przemasss.com [Hard] Server unreachable185.38.248.2360
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.830
Czech Republic [EU] Halls of Valhalla 195.181.209.310
Germany [DE] IchbinkeinRehs KaM Server37.120.190.2420
Netherlands [EU] Open KaM Server A Server unreachable85.17.80.1030
Netherlands [EU] Open KaM Server B85.17.80.1050
Russia [RU] non-steam.ru #1194.67.209.580
Russia [RU] Providec KaM Server79.111.13.1810
United States [US] Open KaM Server C23.95.191.1480
France [FR] NEUB Server37.59.49.2050
Russia [RUS/EU] Shadow's [Peaceful]94.103.86.1880
Russia [RUS/EU] Shadow's [Normal]94.103.86.1880

Denne listen oppdateres automatisk hvert 30. sekund.

Server ikke nås

Servers which show the icon next to the IP address could not be queried. This usually means the firewall for the server is not set up correctly. You must forward the port (56789 by default) through your router to your computer running the server and allow the server through any firewalls running on your computer. For more information and instructions visit

portforward.com

Statistikk for de siste 24 timene

[No lerret støtte]

Daglig gjennomsnitt for de siste 30 dagene

[No lerret støtte]

Daglig gjennomsnitt for året som gikk

[No lerret støtte]

Daglig gjennomsnitt for de fire siste årene

[No lerret støtte]

De 20 mest populære kartene i den gjeldende utgaven

Denne funksjonen har blitt utnyttet av enkelte kartmakere for å få kartene sine til å virke mer populære enn de faktisk er ved å sende falsk statistikk. Så dessverre har vi blitt tvunget til å deaktivere denne funksjonen.

Takksigelser: Grafen ble opprettet ved hjelp av RGraph. Serverflaggene er fra famfamfam og IP-til-land-konverteringa kommer fra gratistjenesten IP-til-land-databasen (IP to Country database) av Webnet77.