Servere

Nåværende aktive servere

NavnAdressespillere
Netherlands [EU] SpecialAttack.net145.131.4.10033
Germany [GER/EU] TDW Server176.96.139.10522
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.619
Russia [RUS/EU] Shadow's [Normal]62.113.115.4616
Russia [RUS/EU] Shadow's [Hard]62.113.115.4613
Poland [PL] O S C Y P K O W O 80.68.232.17610
Czech Republic [CZ] kolaCZek's Server185.8.165.876
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.835
Germany Official KaM Remake Server81.169.248.1014
United States Corvo Bianco107.175.36.503
Russia [RU] Providec KaM Server79.111.13.1813
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1092
China TTT Server unreachable119.129.74.822
Netherlands Wertha Van Horne85.148.74.312
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.822
France [EU] HollisHost91.121.169.602
Poland [PL] BPGamers K&MR Server155.133.14.822
Russia [RUS/EU] Shadow's [Peaceful]62.113.115.462
France FRENCH SERVER - SERVER HOSTED IN FRANCE149.202.96.171
Poland Lublin-Zamosc79.191.37.2201
Netherlands pim Server unreachable84.81.100.2061
China [CN] FoShan Server39.99.157.661
Czech Republic [EU] Halls of Valhalla 195.181.209.311
France [FR] NEUB Server51.254.46.161
Netherlands KaM Remake Fun Server Server unreachable80.56.228.930
Russia Vazerman Server [SPb] Server unreachable195.64.141.720
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.2360
Germany [DE] IchbinkeinRehs KaM Server37.120.190.2420
Netherlands [EU] Open KaM Server A Server unreachable85.17.80.1030
Netherlands [EU] Open KaM Server B Server unreachable85.17.80.1050
United States [US] Open KaM Server C Server unreachable23.95.191.1480
United States [BR] discord.me/ubge104.41.8.1350

Denne listen oppdateres automatisk hvert 30. sekund.

Server ikke nås

Servers which show the icon next to the IP address could not be queried. This usually means the firewall for the server is not set up correctly. You must forward the port (56789 by default) through your router to your computer running the server and allow the server through any firewalls running on your computer. For more information and instructions visit

portforward.com

Statistikk for de siste 24 timene

[No lerret støtte]

Daglig gjennomsnitt for de siste 30 dagene

[No lerret støtte]

Daglig gjennomsnitt for året som gikk

[No lerret støtte]

Daglig gjennomsnitt for de fire siste årene

[No lerret støtte]

De 20 mest populære kartene i den gjeldende utgaven

Denne funksjonen har blitt utnyttet av enkelte kartmakere for å få kartene sine til å virke mer populære enn de faktisk er ved å sende falsk statistikk. Så dessverre har vi blitt tvunget til å deaktivere denne funksjonen.

Takksigelser: Grafen ble opprettet ved hjelp av RGraph. Serverflaggene er fra famfamfam og IP-til-land-konverteringa kommer fra gratistjenesten IP-til-land-databasen (IP to Country database) av Webnet77.