Sunucular

Şu anda aktif sunucular

IsimAdresoyuncular
Russia [RUS/EU] Shadow's [Hard]185.209.29.1995
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2462
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.832
Hungary YoungFlyNigg Server unreachable5.187.160.2321
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1090
Netherlands Official KaM Remake Server145.131.4.2480
United Kingdom RuKaMs163.172.218.530
United States Corvo Bianco107.175.36.500
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.820
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.2360
Netherlands [EU] T91.nl Server A85.144.159.1880
Netherlands [EU] T91.nl Server B85.144.159.1880
France [EU] Halls of Valhalla 5.135.163.30
Germany [RU]VEGARUSMERCHANTS217.79.189.2220
United States [BR] Pomerode KaM Remake Server168.138.141.540
Costa Rica [BR]KaM Server[OPEN]POLI179.51.158.450
Czech Republic [CZ] kolaCZek's Server185.8.165.870
Germany [DE] IchbinkeinRehs KaM Server37.120.190.2420
Netherlands [EU] SpecialAttack.net145.131.4.1000
Netherlands [EU] Open KaM Server A Server unreachable85.17.80.1030
Netherlands [EU] Open KaM Server B85.17.80.1050
Poland [PL] BPGamers K&MR Server155.133.14.820
Russia [RU] Providec KaM Server79.111.13.1810
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.60
Poland [EU] [Noobs] Server unreachable193.107.91.170
France [EU] NEUB Server51.210.127.400
Russia [RUS/EU] Shadow's [Peaceful]185.209.29.1990
Russia [RUS/EU] Shadow's [Normal]185.209.29.1990

Bu liste otomatik olarak her 30 saniyede bir yeniler.

Server a ulaşılamıyor

Servers which show the icon next to the IP address could not be queried. This usually means the firewall for the server is not set up correctly. You must forward the port (56789 by default) through your router to your computer running the server and allow the server through any firewalls running on your computer. For more information and instructions visit

portforward.com

Geçtiğimiz 24 saat boyunca İstatistikleri

[No tuval desteği]

Geçtiğimiz 30 gün boyunca günlük ortalama

[No tuval desteği]

Geçen yıl için günlük ortalama

[No tuval desteği]

son dört yıldır günlük ortalama

[No tuval desteği]

Geçerli sürümde Top 20 haritaları

Bu özellik onların haritalar aslında sahte istatistikler göndererek olduğundan daha popüler görünmesi için bazı harita yazarları tarafından istismar edilmiştir.

Teşekkür: Grafik kullanılarak oluşturuldu RGraph. Sunucu bayrakları vardır famfamfam ve ülke dönüşüm IP serbest kullanır Webnet77 tarafından Ülke veritabanına IP.