Sunucular

Şu anda aktif sunucular

IsimAdresoyuncular
Australia Nig Server unreachable58.179.86.1682
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.821
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.61
Russia [RUS] Shadow's [Peaceful]185.209.29.1991
Germany ![CZ]FlashRP na topu159.69.140.1210
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1090
United States KaM Remake Server23.95.191.1480
Russia KaM Remake Server Server unreachable83.246.244.1690
Netherlands Official KaM Remake Server145.131.4.2480
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2460
United States Corvo Bianco107.175.36.500
France [PL] Przemasss.com AntyDoS54.36.174.1260
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.2360
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.830
France [EU] Halls of Valhalla 5.135.163.30
France [EU] Shadow's [Hard]5.39.47.290
France [EU] Shadow's [Normal]5.39.47.290
France [EU] Shadow's [Peaceful]5.39.47.290
United States [BR] Pomerode KaM Remake Server168.138.141.540
Costa Rica [BR]FOREVER-KAM-OPEN POLI179.51.158.450
Czech Republic [CZ] kolaCZek's Server185.8.165.870
Germany [DE] IchbinkeinRehs KaM Server37.120.190.2420
Poland [PL] BPGamers K&MR Server155.133.14.820
Germany [GER] gig-gaming.de Fun144.76.75.1670
Russia [RUS] Shadow's [Hard]185.209.29.1990
Russia [RUS] Shadow's [Normal]185.209.29.1990
France [EU] NEUB Server79.137.1.1920

Bu liste otomatik olarak her 30 saniyede bir yeniler.

Server a ulaşılamıyor

Servers which show the icon next to the IP address could not be queried. This usually means the firewall for the server is not set up correctly. You must forward the port (56789 by default) through your router to your computer running the server and allow the server through any firewalls running on your computer. For more information and instructions visit

portforward.com

Geçtiğimiz 24 saat boyunca İstatistikleri

[No tuval desteği]

Geçtiğimiz 30 gün boyunca günlük ortalama

[No tuval desteği]

Geçen yıl için günlük ortalama

[No tuval desteği]

son dört yıldır günlük ortalama

[No tuval desteği]

Geçerli sürümde Top 20 haritaları

Bu özellik onların haritalar aslında sahte istatistikler göndererek olduğundan daha popüler görünmesi için bazı harita yazarları tarafından istismar edilmiştir.

Teşekkür: Grafik kullanılarak oluşturuldu RGraph. Sunucu bayrakları vardır famfamfam ve ülke dönüşüm IP serbest kullanır Webnet77 tarafından Ülke veritabanına IP.