Servere

Aktuelt aktive servere

NavnAdresseSpillere
Germany [GER/EU] GNet KaM5.9.154.1584
Czech Republic [CZ] kolaCZek's Server185.8.165.873
Poland KaM Remake Server83.6.165.982
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2462
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.832
Vietnam Corvo Bianco45.130.105.1861
Netherlands KaM Remake Fun Server @Fiber connection87.209.252.20
United States KaM Remake Server Server unreachable23.95.191.1480
Russia KaM Remake Server Server unreachable83.246.244.1690
Netherlands Official KaM Remake Server145.131.4.2480
United States Stara Dobra Hra144.91.65.1790
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.820
France [PL] Przemasss.com AntyDoS54.36.174.1260
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.2360
Brazil [BR] Low Ping-South America177.139.17.2080
United States [BR] Pomerode KaM Remake Server168.138.140.1220
United States [JP] Pretpaleis138.91.14.160
France [EU] HollisHost91.169.101.2390
France [EU] NEUB Server79.137.1.1920
Russia [RUS/EU] XEON_CPU_SERVER109.173.124.2400
Russia [RUS] Shadow's Server185.209.29.1990

Denne liste opdateres automatisk hvert 30. sekund.

Server utilgængelig

Servere, der viser ikonet ved siden af ​​IP-adressen, kunne ikke forespørges. Dette betyder normalt, at firewallen til serveren ikke er konfigureret korrekt. Du skal videresende porten (56789 som standard) gennem din router til din computer, der kører serveren, og tillade serveren gennem alle firewalls, der kører på din computer. For mere information og instruktioner besøg

portforward.com

Statistik for de seneste 24 timer

[Ingen understøttelse af lærred]

Dagligt gennemsnit for de seneste 30 dage

[Ingen understøttelse af lærred]

Dagligt gennemsnit for det seneste år

[Ingen understøttelse af lærred]

Dagligt gennemsnit for de seneste fire år

[Ingen understøttelse af lærred]

Top 20 kort i den aktuelle udgivelse

Denne funktion er blevet udnyttet af visse kortforfattere til at få deres kort til at fremstå mere populære, end de faktisk er, ved at sende falske statistikker. Så vi er desværre blevet tvunget til at deaktivere denne funktion.

Anerkendelser: Grafen er lavet vha RGraph. Serverflag er fra famfamfam og konverteringen fra IP til land bruger den gratis IP til landedatabase af Webnet77.