Servere

Servere active în prezent

NumeAdresajucători
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.2364
France [EU] NEUB Server51.210.127.404
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.822
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.832
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.62
Poland KaM Remake Server Server unreachable176.112.74.141
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2461
Netherlands [EU] SpecialAttack.net145.131.4.1001
Netherlands [EU] Open KaM Server B85.17.80.1051
Russia [RUS/EU] Shadow's [Peaceful]185.209.29.1991
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1090
United States KaM Remake Server23.95.191.1480
Netherlands Official KaM Remake Server145.131.4.2480
United Kingdom RuKaMs163.172.218.530
United States Corvo Bianco Server unreachable107.175.36.500
Netherlands [EU] T91.nl Server A85.144.224.2140
Netherlands [EU] T91.nl Server B85.144.224.2140
France [EU] Halls of Valhalla 5.135.163.30
Brazil [BR] Funny Server - Tupiniquins 😀189.46.144.540
United States [BR] Pomerode KaM Remake Server168.138.141.540
Czech Republic [CZ] kolaCZek's Server185.8.165.870
Germany [DE] IchbinkeinRehs KaM Server37.120.190.2420
Poland [PL] BPGamers K&MR Server155.133.14.820
Russia [RU] Providec KaM Server195.16.116.930
Russia [RUS/EU] XEON-CPU-Server95.31.33.590
Germany [GER] gig-gaming.de Fun144.76.75.1670
Russia [RUS/EU] Shadow's [Hard]185.209.29.1990
Russia [RUS/EU] Shadow's [Normal]185.209.29.1990

Această listă actualizează automat la fiecare 30 de secunde.

Server imposibil de găsit

Servere care arată pictograma de lângă adresa IP nu a putut fi interogat. Acest lucru înseamnă, de obicei firewall-ul pentru server-ul nu este configurat corect. Trebuie să transmită portul (56789 implicit) prin intermediul router-ul la computer care rulează pe server și permite serverului prin orice firewall-uri care rulează pe calculatorul dumneavoastră. Pentru mai multe informații și instrucțiuni vizitați

portforward.com

Statistici pentru ultimele 24 de ore

[Nu suport panza]

Medie zilnică pentru ultimele 30 de zile

[Nu suport panza]

medie zilnică pentru anul trecut

[Nu suport panza]

medie zilnică pentru ultimii patru ani

[Nu suport panza]

Top 20 de hărți în versiunea curentă

Această caracteristică a fost exploatat de către unii autori hartă pentru a face hărțile lor să apară mai popular decât sunt în realitate prin trimiterea statistici false. Deci, din păcate, am fost nevoiți să dezactivați această caracteristică.

Mulțumiri: Graficul fost creat folosind RGraph. Steagurile de server sunt de famfamfam și perioada de anchetă a conversie țară utilizează liber IP la baza de date Tara de Webnet77.