Servere

Servere active în prezent

NumeAdresajucători
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2466
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.61
Germany ![CZ]FlashRP na topu159.69.140.1210
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1090
United States KaM Remake Server23.95.191.1480
Russia KaM Remake Server Server unreachable83.246.244.1690
Netherlands Official KaM Remake Server145.131.4.2480
United States Corvo Bianco107.175.36.500
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.820
France [PL] Przemasss.com AntyDoS54.36.174.1260
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.2360
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.830
France [EU] Halls of Valhalla 5.135.163.30
France [EU] Shadow's [Hard]5.39.47.290
France [EU] Shadow's [Normal]5.39.47.290
France [EU] Shadow's [Peaceful]5.39.47.290
United States [BR] Pomerode KaM Remake Server168.138.141.540
Costa Rica [BR]FOREVER-KAM-OPEN POLI179.51.158.450
Czech Republic [CZ] kolaCZek's Server185.8.165.870
Germany [DE] IchbinkeinRehs KaM Server37.120.190.2420
Poland [PL] BPGamers K&MR Server155.133.14.820
Germany [GER] gig-gaming.de Fun144.76.75.1670
Russia [RUS] Shadow's [Hard]185.209.29.1990
Russia [RUS] Shadow's [Normal]185.209.29.1990
Russia [RUS] Shadow's [Peaceful]185.209.29.1990
France [EU] NEUB Server79.137.1.1920

Această listă actualizează automat la fiecare 30 de secunde.

Server imposibil de găsit

Servere care arată pictograma de lângă adresa IP nu a putut fi interogat. Acest lucru înseamnă, de obicei firewall-ul pentru server-ul nu este configurat corect. Trebuie să transmită portul (56789 implicit) prin intermediul router-ul la computer care rulează pe server și permite serverului prin orice firewall-uri care rulează pe calculatorul dumneavoastră. Pentru mai multe informații și instrucțiuni vizitați

portforward.com

Statistici pentru ultimele 24 de ore

[Nu suport panza]

Medie zilnică pentru ultimele 30 de zile

[Nu suport panza]

medie zilnică pentru anul trecut

[Nu suport panza]

medie zilnică pentru ultimii patru ani

[Nu suport panza]

Top 20 de hărți în versiunea curentă

Această caracteristică a fost exploatat de către unii autori hartă pentru a face hărțile lor să apară mai popular decât sunt în realitate prin trimiterea statistici false. Deci, din păcate, am fost nevoiți să dezactivați această caracteristică.

Mulțumiri: Graficul fost creat folosind RGraph. Steagurile de server sunt de famfamfam și perioada de anchetă a conversie țară utilizează liber IP la baza de date Tara de Webnet77.