Servere

Servere active în prezent

NumeAdresajucători
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.616
Netherlands [EU] SpecialAttack.net145.131.4.10015
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.8311
Russia [RUS/EU] Shadow's [Hard]185.209.29.19911
France [EU] Halls of Valhalla 5.135.163.36
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1092
Netherlands Official KaM Remake Server145.131.4.2482
United Kingdom RuKaMs163.172.218.532
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2462
Netherlands [EU] T91.nl Server A85.144.159.1882
Netherlands [EU] T91.nl Server B85.144.159.1882
Hungary jani's server Server unreachable31.46.240.21
Czech Republic KaM Remake Server Server unreachable185.194.47.1191
Czech Republic [CZ] kolaCZek's Server185.8.165.871
Australia tw12345 Server unreachable180.150.81.1750
United States Corvo Bianco107.175.36.500
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.820
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.2360
Germany [RU]VEGARUSMERCHANTS217.79.189.2220
United States [BR] Pomerode KaM Remake Server168.138.141.540
Costa Rica [BR]KaM Server[OPEN]POLI179.51.158.450
Germany [DE] IchbinkeinRehs KaM Server37.120.190.2420
Netherlands [EU] Open KaM Server A85.17.80.1030
Netherlands [EU] Open KaM Server B Server unreachable85.17.80.1050
Poland [PL] BPGamers K&MR Server155.133.14.820
Russia [RU] Providec KaM Server79.111.13.1810
Poland [EU] [Noobs] Server unreachable193.107.91.170
France [EU] NEUB Server51.210.127.400
Russia [RUS/EU] Shadow's [Peaceful]185.209.29.1990
Russia [RUS/EU] Shadow's [Normal]185.209.29.1990

Această listă actualizează automat la fiecare 30 de secunde.

Server imposibil de găsit

Servere care arată pictograma de lângă adresa IP nu a putut fi interogat. Acest lucru înseamnă, de obicei firewall-ul pentru server-ul nu este configurat corect. Trebuie să transmită portul (56789 implicit) prin intermediul router-ul la computer care rulează pe server și permite serverului prin orice firewall-uri care rulează pe calculatorul dumneavoastră. Pentru mai multe informații și instrucțiuni vizitați

portforward.com

Statistici pentru ultimele 24 de ore

[Nu suport panza]

Medie zilnică pentru ultimele 30 de zile

[Nu suport panza]

medie zilnică pentru anul trecut

[Nu suport panza]

medie zilnică pentru ultimii patru ani

[Nu suport panza]

Top 20 de hărți în versiunea curentă

Această caracteristică a fost exploatat de către unii autori hartă pentru a face hărțile lor să apară mai popular decât sunt în realitate prin trimiterea statistici false. Deci, din păcate, am fost nevoiți să dezactivați această caracteristică.

Mulțumiri: Graficul fost creat folosind RGraph. Steagurile de server sunt de famfamfam și perioada de anchetă a conversie țară utilizează liber IP la baza de date Tara de Webnet77.