Serwery

Aktualnie aktywne serwery

NazwaAdresgracze
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.617
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.8214
France [EU] Halls of Valhalla 5.135.163.35
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1094
France [EU] Shadow's [Hard]5.39.47.294
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.833
Netherlands [EU] T91.nl Server B85.144.224.2143
Hungary Ricsike134.255.80.1882
France [EU] Shadow's [Normal]5.39.47.292
Germany [DE] IchbinkeinRehs KaM Server37.120.190.2422
Russia [RUS] Shadow's [Normal]185.209.29.1992
Russia [RUS] Shadow's [Peaceful]185.209.29.1992
France [EU] NEUB Server51.210.127.402
United States KaM Remake Server23.95.191.1480
Netherlands Official KaM Remake Server145.131.4.2480
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2460
United States Corvo Bianco Server unreachable107.175.36.500
France [PL] Przemasss.com AntyDoS54.36.174.1260
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.2360
Netherlands [EU] T91.nl Server A85.144.224.2140
Brazil [BR] Low Ping-South America200.158.43.310
France [EU] Shadow's [Peaceful]5.39.47.290
United States [BR] Pomerode KaM Remake Server168.138.141.540
Costa Rica [BR]FOREVER-KAM-OPEN POLI179.51.158.450
Czech Republic [CZ] kolaCZek's Server185.8.165.870
Netherlands [EU] Open KaM Server A Server unreachable85.17.80.1030
Netherlands [EU] Open KaM Server B Server unreachable85.17.80.1050
Poland [PL] BPGamers K&MR Server155.133.14.820
Russia [RU] Providec KaM Server195.16.116.930
Russia [RUS/EU] XEON-CPU-Server Server unreachable95.31.33.590
Germany [GER] gig-gaming.de Fun144.76.75.1670
Russia [RUS] Shadow's [Hard]185.209.29.1990

Lista odświeża się automatycznie co 30 sekund.

Serwer nieosiągalny

Servers which show the icon next to the IP address could not be queried. This usually means the firewall for the server is not set up correctly. You must forward the port (56789 by default) through your router to your computer running the server and allow the server through any firewalls running on your computer. For more information and instructions visit

portforward.com

Statystyki dla ostatnich 24 godzin

[Brak wsparcia płótno]

Dzienna średnia dla ostatnich 30 dni

[Brak wsparcia płótno]

Średnia dzienna dla ostatniego roku

[Brak wsparcia płótno]

Dzienna średnia dla ostatnich czterech lat

[Brak wsparcia płótno]

20 najpopularniejszych map w bieżącej wersji

Funkcja ta była wykorzystana przez niektórych autorów map, aby ich mapy wydawały się bardziej popularne niż są w rzeczywistości, poprzez wysyłanie fałszywych statystyk. Z tego względu musieliśmy niestety wyłączyć tę funkcję.

Podziękowania: Wykres został utworzony przy użyciu RGraph. Flagi są z serwera famfamfam a przypisanie IP do kraju wykorzystuje darmowe krajowej bazy danych IP z Webnet77.