Serwery

Aktualnie aktywne serwery

NazwaAdresgracze
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.620
Netherlands [EU] SpecialAttack.net145.131.4.10013
Netherlands Official KaM Remake Server145.131.4.24812
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.835
Czech Republic [CZ] kolaCZek's Server185.8.165.873
France [EU] NEUB Server51.210.127.403
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1092
United Kingdom RuKaMs163.172.218.532
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2462
France [EU] Halls of Valhalla 5.135.163.32
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.821
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.2361
Netherlands [EU] T91.nl Server A85.144.224.2141
United States KaM Remake Server23.95.191.1480
United States Corvo Bianco Server unreachable107.175.36.500
Netherlands [EU] T91.nl Server B85.144.224.2140
Costa Rica [BR] Forever KaM - Poli 🙂179.51.158.450
United States [BR] Pomerode KaM Remake Server168.138.141.540
Netherlands [EU] Open KaM Server A85.17.80.1030
Netherlands [EU] Open KaM Server B Server unreachable85.17.80.1050
Poland [PL] BPGamers K&MR Server155.133.14.820
Russia [RU] Providec KaM Server195.16.116.930
Russia [RUS/EU] XEON-CPU-Server95.31.33.590
Germany [GER] gig-gaming.de Fun144.76.75.1670
Russia [RUS/EU] Shadow's [Hard]185.209.29.1990
Russia [RUS/EU] Shadow's [Peaceful]185.209.29.1990
Russia [RUS/EU] Shadow's [Normal]185.209.29.1990

Lista odświeża się automatycznie co 30 sekund.

Serwer nieosiągalny

Servers which show the icon next to the IP address could not be queried. This usually means the firewall for the server is not set up correctly. You must forward the port (56789 by default) through your router to your computer running the server and allow the server through any firewalls running on your computer. For more information and instructions visit

portforward.com

Statystyki dla ostatnich 24 godzin

[Brak wsparcia płótno]

Dzienna średnia dla ostatnich 30 dni

[Brak wsparcia płótno]

Średnia dzienna dla ostatniego roku

[Brak wsparcia płótno]

Dzienna średnia dla ostatnich czterech lat

[Brak wsparcia płótno]

20 najpopularniejszych map w bieżącej wersji

Funkcja ta była wykorzystana przez niektórych autorów map, aby ich mapy wydawały się bardziej popularne niż są w rzeczywistości, poprzez wysyłanie fałszywych statystyk. Z tego względu musieliśmy niestety wyłączyć tę funkcję.

Podziękowania: Wykres został utworzony przy użyciu RGraph. Flagi są z serwera famfamfam a przypisanie IP do kraju wykorzystuje darmowe krajowej bazy danych IP z Webnet77.