Serwery

Aktualnie aktywne serwery

NazwaAdresgracze
Netherlands [EU] SpecialAttack.net145.131.4.10011
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.835
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.64
Poland KaM Remake Serverrrrrr Server unreachable94.240.43.22
Netherlands Official KaM Remake Server145.131.4.2482
Spain Wololo Server unreachable2.154.192.292
France [EU] NEUB Server51.210.127.402
Netherlands [EU] Open KaM Server B85.17.80.1051
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1090
United Kingdom RuKaMs163.172.218.530
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2460
United States Corvo Bianco107.175.36.500
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.820
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.2360
Netherlands [EU] T91.nl Server A85.144.159.1880
Netherlands [EU] T91.nl Server B85.144.159.1880
France [EU] Halls of Valhalla 5.135.163.30
Germany [RU]VEGARUSMERCHANTS217.79.189.2220
United States [BR] Pomerode KaM Remake Server168.138.141.540
Costa Rica [BR]KaM Server[OPEN]POLI179.51.158.450
Czech Republic [CZ] kolaCZek's Server185.8.165.870
Germany [DE] IchbinkeinRehs KaM Server37.120.190.2420
Netherlands [EU] Open KaM Server A85.17.80.1030
Poland [PL] BPGamers K&MR Server155.133.14.820
Russia [RU] Providec KaM Server79.111.13.1810
Poland [EU] [Noobs] Server unreachable193.107.91.170
Russia [RUS/EU] Shadow's [Hard]185.209.29.1990
Russia [RUS/EU] Shadow's [Peaceful]185.209.29.1990
Russia [RUS/EU] Shadow's [Normal]185.209.29.1990

Lista odświeża się automatycznie co 30 sekund.

Serwer nieosiągalny

Servers which show the icon next to the IP address could not be queried. This usually means the firewall for the server is not set up correctly. You must forward the port (56789 by default) through your router to your computer running the server and allow the server through any firewalls running on your computer. For more information and instructions visit

portforward.com

Statystyki dla ostatnich 24 godzin

[Brak wsparcia płótno]

Dzienna średnia dla ostatnich 30 dni

[Brak wsparcia płótno]

Średnia dzienna dla ostatniego roku

[Brak wsparcia płótno]

Dzienna średnia dla ostatnich czterech lat

[Brak wsparcia płótno]

20 najpopularniejszych map w bieżącej wersji

Funkcja ta była wykorzystana przez niektórych autorów map, aby ich mapy wydawały się bardziej popularne niż są w rzeczywistości, poprzez wysyłanie fałszywych statystyk. Z tego względu musieliśmy niestety wyłączyć tę funkcję.

Podziękowania: Wykres został utworzony przy użyciu RGraph. Flagi są z serwera famfamfam a przypisanie IP do kraju wykorzystuje darmowe krajowej bazy danych IP z Webnet77.