Serwery

Aktualnie aktywne serwery

NazwaAdresIlość graczy
Netherlands Official KaM Remake Server145.131.4.24816
Germany [GER/EU] GNet KaM5.9.154.1589
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.2366
Czech Republic [CZ] kolaCZek's Server185.8.165.875
Bulgaria bcoh Server unreachable84.247.44.2324
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1094
France [EU] HollisHost91.169.101.2393
Poland KaM Remake Server83.5.162.662
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.832
Russia KaM Remake Server Server unreachable83.246.244.1690
United States KaM Remake Server23.95.191.1480
United States Stara Dobra Hra144.91.65.1790
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2460
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.820
France [PL] Przemasss.com AntyDoS54.36.174.1260
Brazil [BR] Low Ping-South America177.139.17.2080
United States [BR] Pomerode KaM Remake Server168.138.140.1220
United States [JP] Pretpaleis138.91.14.160
France [EU] NEUB Server79.137.1.1920
Russia [RUS/EU] XEON_CPU_SERVER Server unreachable109.173.124.2400
Russia [RUS] Shadow's Server185.209.29.1990

Lista odświeża się automatycznie co 30 sekund.

Serwer nieosiągalny

Serwery, które pokazują ikonę obok adresu IP, nie mogły zostać odpytane. Zwykle oznacza to, że zapora dla serwera nie jest poprawnie skonfigurowana. Musisz przekierować port (domyślnie 56789) przez router do komputera z uruchomionym serwerem i przepuścić serwer przez wszystkie zapory działające na komputerze. Aby uzyskać więcej informacji i instrukcji odwiedź

portforward.com

Statystyki dla ostatnich 24 godzin

[Brak obsługi płótna]

Dzienna średnia dla ostatnich 30 dni

[Brak obsługi płótna]

Średnia dzienna za ostatni rok

[Brak obsługi płótna]

Średnia dzienna z ostatnich czterech lat

[Brak obsługi płótna]

20 najpopularniejszych map w bieżącej wersji

Funkcja ta była wykorzystana przez niektórych autorów map, aby ich mapy wydawały się bardziej popularne niż są w rzeczywistości, poprzez wysyłanie fałszywych statystyk. Z tego względu musieliśmy niestety wyłączyć tę funkcję.

Podziękowania: Wykres został utworzony przy użyciu RGraph. Flagi są z serwera famfamfam a przypisanie IP do kraju wykorzystuje darmowe krajowej bazy danych IP z Webnet77.