Servers

Servers actief op dit moment

NaamIP-Adresspelers
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.64
Netherlands [EU] SpecialAttack.net145.131.4.1002
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.2361
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1090
Netherlands Official KaM Remake Server145.131.4.2480
United Kingdom RuKaMs163.172.218.530
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2460
United States Corvo Bianco107.175.36.500
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.820
France [PL] Przemasss.com [Noob]79.137.69.830
Netherlands [EU] T91.nl Server A85.144.224.2140
Netherlands [EU] T91.nl Server B85.144.224.2140
France [EU] Halls of Valhalla 5.135.163.30
United States [BR] Pomerode KaM Remake Server168.138.141.540
Czech Republic [CZ] kolaCZek's Server185.8.165.870
Germany [DE] IchbinkeinRehs KaM Server37.120.190.2420
Netherlands [EU] Open KaM Server A Server unreachable85.17.80.1030
Netherlands [EU] Open KaM Server B Server unreachable85.17.80.1050
Poland [PL] BPGamers K&MR Server155.133.14.820
Russia [RU] Providec KaM Server195.16.116.930
Poland [EU] [Noobs] Server unreachable193.107.91.170
France [EU] NEUB Server51.210.127.400
Russia [RUS/EU] Shadow's [Hard]185.209.29.1990
Russia [RUS/EU] Shadow's [Peaceful]185.209.29.1990
Russia [RUS/EU] Shadow's [Normal]185.209.29.1990

Deze lijst ververst automatisch elke 30 seconden.

Server onbereikbaar

Servers which show the icon next to the IP address could not be queried. This usually means the firewall for the server is not set up correctly. You must forward the port (56789 by default) through your router to your computer running the server and allow the server through any firewalls running on your computer. For more information and instructions visit

portforward.com

Statistieken van de afgelopen 24 uur

[Geen canvas ondersteuning]

Dagelijks gemiddelde van de afgelopen 30 dagen

[Geen canvas ondersteuning]

Daggemiddelde van afgelopen jaar

[Geen canvas ondersteuning]

Dagelijks gemiddelde voor afgelopen vier jaar

[Geen canvas ondersteuning]

Top 20 maps in de huidige versie

Deze functie is ontstaan door bepaalde map auteurs, hun maps lijken dan populairder dan ze in werkelijkheid zijn door het sturen van valse statistieken.

Met dank aan: De grafiek werd gemaakt met RGraph. De server vlaggen zijn van famfamfam en de IP-tot land conversie maakt gebruik van de gratis IP naar Land database door Webnet77.