Servers

Servers actief op dit moment

NaamIP-Adresspelers
Germany [GER/EU] GNet KaM144.76.96.619
Poland [PL] Przemasss.com [Hard]185.38.248.23611
Netherlands [EU] SpecialAttack.net145.131.4.1007
Czech Republic [CZ] kolaCZek's Server185.8.165.875
China [CN] Chinese KaM Server B106.15.195.2462
France [EU] NEUB Server51.210.127.402
Russia [RUS/EU] Shadow's [Hard]185.209.29.1992
France [FR] Przemasss.com [Mix]145.239.58.821
Russia [RUS/EU] Shadow's [Normal]185.209.29.1991
Czech Republic Jihlava Server213.226.225.1090
United States KaM Remake Server Server unreachable23.95.191.1480
Netherlands Official KaM Remake Server145.131.4.2480
United Kingdom RuKaMs163.172.218.530
United States Corvo Bianco Server unreachable107.175.36.500
Netherlands [EU] T91.nl Server A85.144.224.2140
Netherlands [EU] T91.nl Server B85.144.224.2140
France [EU] Halls of Valhalla 5.135.163.30
United States [BR] Pomerode KaM Remake Server168.138.141.540
Germany [DE] IchbinkeinRehs KaM Server37.120.190.2420
Netherlands [EU] Open KaM Server A85.17.80.1030
Netherlands [EU] Open KaM Server B85.17.80.1050
Poland [PL] BPGamers K&MR Server155.133.14.820
Russia [RU] Providec KaM Server195.16.116.930
Germany [GER] gig-gaming.de Fun144.76.75.1670
Poland [EU] [Noobs] Server unreachable193.107.91.170
Russia [RUS/EU] Shadow's [Peaceful]185.209.29.1990

Deze lijst ververst automatisch elke 30 seconden.

Server onbereikbaar

Servers which show the icon next to the IP address could not be queried. This usually means the firewall for the server is not set up correctly. You must forward the port (56789 by default) through your router to your computer running the server and allow the server through any firewalls running on your computer. For more information and instructions visit

portforward.com

Statistieken van de afgelopen 24 uur

[Geen canvas ondersteuning]

Dagelijks gemiddelde van de afgelopen 30 dagen

[Geen canvas ondersteuning]

Daggemiddelde van afgelopen jaar

[Geen canvas ondersteuning]

Dagelijks gemiddelde voor afgelopen vier jaar

[Geen canvas ondersteuning]

Top 20 maps in de huidige versie

Deze functie is ontstaan door bepaalde map auteurs, hun maps lijken dan populairder dan ze in werkelijkheid zijn door het sturen van valse statistieken.

Met dank aan: De grafiek werd gemaakt met RGraph. De server vlaggen zijn van famfamfam en de IP-tot land conversie maakt gebruik van de gratis IP naar Land database door Webnet77.